Rapoo- It solutions & Corporate template

04-8459213

צור קשר

ramatyohanan@kry.co.il

שלח דוא"ל

__________________________________________

על המרכז- המרכז, נועד לשרת את תושבי הקריות ונמצא בקיבוץ רמת יוחנן, השוכן בסמוך לקריית - אתא וממוקם בסביבה ירוקה, באווירה שקטה ורגועה.

אנו מעניקים אבחון דידקטי, אבחון פסיכו דידקטי ואימון אישי, על ידי אנשי מקצוע מקצועיים ומנוסים, שיעניקו מכלול של כלים ותמיכה להצלחה!

המרכז קם לאור הביקוש הגובר, צורך ההורים בתמיכה מקצועית למען הצלחת ילדם, ובכדי להשרות אצל הילד את התחושה כי ביכולתו לתפקד ולמצות את עצמו בבית הספר. בתהליך אימוני, אנו מעצימים תחושה זו. באימון ילדים אנו נוגעים בבעיות שונות ומגוונות שמטרידות את הילד, במישור האישי, הלימודי והחברתי.

מי אני? אני בעלת תואר שני בחינוך - M.Ed. ניסיוני הרב במערכת החינוך מסייע לי מאוד בעבודתי כמאמנת ילדים - שימשתי כמחנכת ומורה בבית ספר יסודי 16 שנים.משנת 2010 התחלתי את דרכי כמאמנת לתלמידים. בשנת 2011 התמחיתי באימון אישי לילדים ולנוער, אימון המסייע להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז. באימון לקשב וריכוז, המתאמן לומד ומתרגל כלים ומיומנויות, לשיפור הריכוז, ההישגים וההתנהלות, בלימודים ובכל תחומי החיים.

כמאמנת לילדים ולנוער: שמתי לי למטרה לטפח, ללמד, ולהעצים ילדים ובני נוער נורמטיביים, ובני נוער עם הפרעות קשב וריכוז, הסובלים מדימוי עצמי נמוך, בעיות חברתיות ו/או לימודיות העוצרות אותם לצמוח ולפרוץ את גבולות התסכול והאומללות.

מטרתו של אימון אישי או קבוצתי כתהליך ממוקד, שאינו מהווה תחליף לטיפול פסיכולוגי, הינו עבודה על "כאן" ו"עכשיו" להשגת מטרות המתאמן, בזמן קצר יחסית.כאשר ההורים מעורבים ושותפים לתהליך.

במסגרת סדנאות האימון אני מאפשרת גם עבודה בקבוצה בת 4-5 ילדים, תהליך זה מאפשר להגיע לתוצאות טובות.יש בחוויית האימון בקבוצה שמחה, קרבה בין אישית, אנרגיה, וחיוניות המגבירות את עוצמת האימון, מעוררות את החושים, מפעילה את המערכות שלנו בכל הרמות ומאפשרת תוצאות מפתיעות ומשמעותיות.

אני נעזרת בכלים הקרובים לעולם הילדים – משחקים, קלפים, סיפורים ושירים. כך ניתן להגיע עם הילדים לתוצאות מצוינות ולהעלות את המודעות שלהם לדברים שמונעים מהם להתקדם ולהצליח.
מכתבי התודה של ההורים והילדים מצביעים על השינוי האישי המשמעותי שחל בהם, ועל ההבנה של התהליך שחוו.


__________________________________________

המוטו שלי "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים" הלקוח משם ספרו של דר' סוס, מתייחס ליכולת של כל אחד ואחת מאיתנו להצליח גם במקומות אנו חושבים כי ניכשל בהם. הייחוד באופי עבודתי הוא לאפשר לילד או למבוגר להחזיר לעצמם את השליטה על חייהם, בעזרת שינוי של דברים קונקרטיים, להחזיק את 
המושכות של חייהם בידיהם.
 
הנחיית סדנאות קאוצ'ינג בקבוצה ואימונים אישיים למבוגרים:
זה מספר שנים אני מאמנת אף מבוגרים. אימון אישי או הנחיית קבוצות בתחומים מגוונים הקשורים להעצמה, הצלחה, מימוש עצמי, התמודדות עם אתגרים ועוד.
פיתחתי קורס קאוצ'ינג לבניית קריירה, ב"מכללת דאו"- הקורס מיועד לסטודנטים, מסיימי שנה ד'
במסלול לימודים של 4 שנים לתעודת מטפל, כבוגרי המכללה. הקורס יוצר ומאפשר מרחב אימוני
משמעותי וחווייתי בקבוצה, מעלה למודעות את המצב בו נמצאים הסטודנטים אל מול המקום הרצוי אליו הם שואפים להגיע. בקורס אני שמה דגש על פיתוח מנהיגות אישית בחיים ובעסקים תוך תכנון הגשמה של הקריירה והעסק.  
 
 

השאר פרטים

הקלד את הספרה "ש מ ו נ ה" לצורף אבטחה

ramatyohanan abc
ab מערכת הצבעות דיגיטליות הצבעה דיגיטלית אתר לקיבוץ קריאות שירות קריאות שירות