Rapoo- It solutions & Corporate template

04-8459213

צור קשר

ramatyohanan@kry.co.il

שלח דוא"ל

בנובמבר 2010, הוקם ופועל ענף יזמויות אישיות בקיבוץ רמת יוחנן.

הענף נותן שירותי מענה, הכוונה ויעוץ, ליווי ותמיכה מיידיים לפניות של אותם החברים, המעוניינים להקים יזמות פרטית כענף של הקיבוץ.

תנאי הקבלה לענף ברורים ופשוטים מאוד:

"ניצוץ" בעיניים - אנו מחפשים לראות את אותו ניצוץ בעיניים, מחפשים אחר אותה תשוקה בוערת ובלתי מוסברת (בעיקר לסובבים אותנו) לצאת אל העולם ולממש את כישורינו ויכולותינו האישיות.

היתכנות כלכלית – ניתוח ראשוני, בפורמט פשוט וברור כלכלית, המצביע על הסיכויים להיתכנות של העסק בחמש השנים הראשונות, ומכאן, נגזרת של התכנית הניהולית - עסקית ושיווקית של היזמות.

לרשימת היזמויות לחץ כאן

בשלב הראשון, לענף היזמויות התקבלו אותם יזמים אשר הוכיחו כי יש להם את אותו ניצוץ בעיניים, את הרצון לרדוף אחר חלומם ולעשות הכל על מנת להגשימו ואף ניתן היה לראות היתכנות כלכלית ביזמות עצמה, ותכנית לפעולה על - פני תקופה של עד חמש שנים. כמו כן, על העסק להראות פוטנציאל מימוש, גדילה ורווח, עם אפשרות גלומה לקליטת חברים נוספים לתעסוקה.תכנית עבודה שנתית

__________________________________________

• עבודה בהתאם לתכנית עבודה מותאמת לכל יזמות, עם נגזרת של יעדים ועמידה במשימות ניהוליות שהוצבו לשנת 2011 .
• ליזמים וליזמויות תוכננה "חליפת ייעוץ ואימונים" אישית – הכוללת ליווי עסקי מקצועי מטעם מט"י חיפה והתמ"ת, (בסיוע "מעברים בעמק"), ליווי ואימון אישי, על-פי הצורך.
• מעגל יזמויות אישיות, אשר מלווה את היזמים לאורך השנה, תומך, מייעץ ומקדם סוגיות העולות וקשורות בניהול היזמויות.
• יזמויות נוספות נמצאות בשלבי בחינה, ייעוץ והכוונה לצורך מימוש החזון ולהקמת יזמות אישית, בכפוף לתנאי הענף והנהלת הקיבוץ.

כמו כן, היזמויות שומרות על קשר הדוק עם הענפים השונים בקיבוץ לצורכי שיתוף פעולה שיווקי - עסקי ומינוף הדדי.פעילויות וארועים

__________________________________________


בניסיון לפרוס את המניפה היזמית בקשת רחבה יותר ולהעביר את המסר רחוק (תרתי משמע) ככל האפשר, מתקיימים מפגשים מפרים עם גופים נוספים, בעלי תפקידים במועצות אחרות ויזמים שונים. כאן המקום לציין כי רעיונותינו ליוזמות שיווקיות משותפות, למינוף ולשיווק של היזמים השונים בתחומי המועצה התקבלו בברכה:

26/5/2011 - יזמנו יריד עסקים – "על כוס קפה ועסקים" – בחסות המועצה באולם הארועים – יד למגינים שביגור.

נובמבר 2011 – יזמנו הפקת אוגדן פרסומי, בשיתוף עם מחלקת התרבות של המועצה, המרכז מידע עסקי של כל היזמים, לפי חתך הישובים במועצה.

28/10/2013- היזמים והיזמיות של רמת יוחנן מתארחים בתכנית הרדיו של מכללת אורנים: "ינשופים" של רני קרן – מוזמנים להאזין ל iCastבלחיצה על הלינק הבא: http://www.icast.co.il/default.aspx?p=Podcast&id=331726

2010-2014 - היזמים והיזמיות משתפים פעולה עם גופים שונים בחברה הישראלית, תורמים ומופיעים באירועים שונים, הקשורים ליזמויות ולמעגלי עסקים שונים ועוד. לפרטים נוספים על הענפים העסקיים בקיבוץ : ראה בקישור המצורף.


יוני 2014 – מעגל למידה מקצועי ליזמויות.


ספטמבר 2014 - כנס מעברים בעמק ליזמויות ולעסקים של 4 המועצות השכנות, הנחית האירוע ונטוורקינג מקצועי, בהשתתפות היזמים ברמת יוחנן. וידאו מהמפגש:

http://youtu.be/YnsjDcUYusA


http://youtu.be/HDVOz6Jm7AI


תמונות של הצלמת יונית מטליסקי:

https://www.dropbox.com/sh/fsw1i9635xlbfyz/AABNs4ZE8OENw_nuECllznqZa?dl=0

https://www.dropbox.com/sh/9swzoblc4adgcrg/AABbSkQ8ySD4hPBos_3hWO34a?dl=0ספט' – דצמבר 2014 – המשך מעגלי למידה מקצועיים עם קבוצת היזמים ואורחים.

לסיכום:
היזמים ברמת יוחנן קיבלו ומקבלים הזדמנות נהדרת ותמיכה מבית, במסגרת קיבוצית – והדבר אינו מובן מאליו.
תודה רבה לכל האנשים שעוזרים, תומכים, פורסים רשת בטחון, נותנים גב כלכלי, מאמינים ודוחפים. אנו מאמינים כי יש להמשיך ולתמוך, לעודד ולקדם את היזמים שלנו – הם זקוקים לכל הזדמנות שישנה - להצטיין, להרוויח ולהתאשר (ב"א").

השאר פרטים

הקלד את הספרה "ש מ ו נ ה" לצורף אבטחה

ramatyohanan abc
ab מערכת הצבעות דיגיטליות הצבעה דיגיטלית אתר לקיבוץ קריאות שירות קריאות שירות